KURUMSAL

KURUMSAL

üreticiye bol kazanç, gelecek nesillere sağlıklı yarınlar için...

Hakkımızda
Atsanlar Organik ve Kimyevi Gübre Zirai İlaç Sanayi Tic.Ltd.Şti 2005 tarihinde Sanayi Sitesi 10.Sokak 29.Blok Çarşamba/SAMSUN da kurulmuştur.
Kurucusu Sayın Sezai ATSAN ve Sayın Bekir ATSAN'dır.Faaliyet alanımız kimyevi gübre üretmek ve pazarlamaktır.

Firmamız, kimyevi gübre üretimi yapmakla beraber, bu gübrelerin uygulanışı hakkında bünyemizde bulunan deneyimli ziraat mühendisleri ile satış öncesi ve satış sonrası teknik destek sağlamaktadır. 

Yıllık 2880 ton Bor-Çinko karışımı gübre, 4320 ton NPK’lı ( azot,fosfor,potasyum) toz gübre ve 360 ton sıvı yaprak gübresi yapma kapasitesi vardır. Fabrikamızda üretimi yapılan gübrelerin ambalajlanması yapılıp, teknik kontrolden ve sağlamlık testikten geçtikten sonra, dağıtımı yapılmak üzere araçlara yükleme yapılır.
Hakkımızda
Vizyonumuz
Türkiye’de tarımla uğraşan çiftçilerin, arazilerinin bitki besin elementi isteklerini laboratuvarlarımız da belirleyip bu arazilere uygun sıvı ve toz gübre üretimi yapmak ve lojistik destek sağlamak ve tarım sektöründe projeler hazırlayıp bunları hayata geçirmek.
Atsanlar Organik ve Kimyevi Gübre Zirai İlaç San. Tic. Ltd. Şti. gübre sektöründe Dünyadaki  yeni teknolojileri takip ederek ve kullanarak sürekli kendini geliştirip yenileyen yapısıyla tüketicilerin tercih ettiği bir marka olmaya devam edip, müşteri memnuniyetinden aldığımız güç ile gübre sektöründe çığırlar açmaya devam etmektedir.Kentimize, ülkemize yeni yatırımlar kazandırarak çiftçi ve çalışan memnuniyetini en üst düzeyde tutan, yerli ve yabancı iş ortaklarının birinci derecede tercih ettiği, sektöründe bir dünya şirketi olmak.
Misyonumuz
Türk Tarım sektörüne fayda sağlamak amacıyla uluslararası kalite standartlarında gübre üretmek ve ithal etmektir.  Ürün kalitesi, çeşitliliği ve geniş satış ağı ile tüm Türkiye’ye hizmet verebilmek, insan ve çevre sağlığını gözeterek maksimum verimle üretim yapmak, doğru ürünün doğru yerde kullanılmasını sağlayarak müşteri memnuniyetimizi en üst seviyede tutmak.
Değerlerimiz
İnsana değer veririz.
Sosyal sorumluluk anlayışıyla topluma değer katarız.
Sosyo-ekonomik anlamda insanların yaşam kalitelerinin düşmemesini aksine artmasını gözetiriz.
Çevreye değer veririz.
Kuruluş amacımız olan atıkların değere dönüşmesi en büyük misyonumuzdur. 
Çevre bilinçlendirme projelerine imza atarak, farkındalık yaratırız.
Takım çalışmasına inanırız.
Başarılarımızın temelinde takım üyelerimizin ve yakaladığımız sinerjinin olduğuna inanırız.
Belirlediğimiz hedefler için takım ruhuyla çalışırız.
Ortak kültür ve değerlerimizle projelere imza atarız.
Doğrudan ve şeffaf iletişim kurarız.
Atsanlar Organik ve Kimyevi Gübre Zirai İlaç San. Tic. Ltd. Şti olarak gübrelerimiz hakkındaki bilgileri şeffaf olarak medya, stratejik ortaklarımız ve kamu ile paylaşırız.
Hatalarımızı kabul eder, daha iyisi için çalışırız.
Ürün kalitesini en önde tutmak
Çiftçilerini, bayileri ve hissedarlarını gözetmek
Dürüst, çalışkan, dinamik olmak
Araştırmacı ve yenilikçi olmak bulunmaktadır